Vijesti | Audio | Dom i svijet | Turizam | HIC TV | Oglasnik | Knjige | Hrvati izvan domovine | Linkovi | Marketing | O nama

made in croatia, suveniri i poslovni darovi

16.listopada 2018.
NOGOMET
Hrvatska mlada selekcija izborila odlazak na Europsko prvenstvo
Hrvatska mlada selekcija U-21 reprezentacija izborila je odlazak na Europsko prvenstvo koje će se iduće godine održati u Italiji i San Marinu. VIŠE

25. rujna 2018.
GODINA ZA PAMĆENJE
Luka Modrić proglašen najboljim igračom svijeta
Luka Modrić proglašen je za najboljeg igrača svijeta u protekloj sezoni u izboru Međunarodne nogometne federacije (FIFA). VIŠE

17.kolovoza 2018.
DAVIS CUP
Borna Ćorić odveo Hrvatsku u finale Davis Cupa

Treći put u karijeri Borna Ćorić dobio je odlučujući, peti meč i odveo Hrvatsku u finale Davis Cupa, nakon što je s Amerikancem Francesom Tiafoeom vodio četverosatnu bitku ...
VIŠE

15.kolovoza 2018.
VESLANJE

Brča Sinković svjetski prvaci u dvojcu bez kormilara
Braća Martin i Valent Sinković osvojili su naslov svjetskih prvaka u dvojcu bez kormilara na Svjetskom veslačkom prvenstvu u Plovdivu.
VIŠE

DAVIS CUP
Hrvatska u polufinalu pobjedila SAD-e rezultatom 2:0
Hrvatski tenisači na korak su do plasmana u treće finale Davis Cupa, nakon što su prvog dana polufinalnog dvoboja na zadarskom Višnjiku ostvarili dvije uvjerljive pojedinačne pobjede.
VIŠE

09.rujna 2018.
BOKS

Filip Hrgović pred svojom publikom u Zagrebu nokautirao Amira Mansoura

Hrvatski profesionalni boksač Filip Hrgović osvojio je naslov interkontinentalnog prvaka u teškoj kategoriji po verziji WBC zahvaljujući pobjedi nokautom u trećoj rundi protiv Amerikanca Amira Mansoura u zagrebačkoj Areni. VIŠE

07.rujna 2018.
NOGOMET
U prijateljskoj utakmici s Portugalom Hrvatska remizirala, rezultat 1:1
U prvom nastupu nakon Svjetskog prvenstva na kojem je osvojila drugo mjesto, hrvatska nogometna reprezentacija je u Faru u prijateljskom susretu protiv prvaka Europe - Portugala, odigrala 1:1. VIŠE

31.kolovoza 2018.
PO IZBORU UEFE
Luka Modrić je najbolji igrač Europe
Luka Modrić, kapetan hrvatske nogometne reprezentacije i veznjak Real Madrida proglašen je najboljim igračem Europe u izboru Europske nogometne federacije (UEFA)
. VIŠE

19.kolovoza 2018.
HRVATSKA KOŠARKA

Mladi košarkaši osvojili europsko zlato

Mlada hrvatska košarkaška reprezentacija vratila se s Europskog prvenstva u Novom Sadu sa zlatnim medaljama oko vrata. VIŠE

14.kolovoza 2018.
VATRENI NAKON SVJETSKOG PRVENSTVA
Dalić ostaje izbornik HNS-a, Modrić ostaje u Realu a Ćorluka i Manđukić se oprostili od dresa Vatrenih

Dobra igra Dalićevih izabranika na svjetskom prvenstvu u rusiji ostavila je traga, pa su vatreni uoči nove sezone glavne mete klubova.VIŠE

11.kolovoza 2018.
ATLETIKA
Sandra Perković osvojila zlato i naslov prvakinje Europe
Najbolja svjetska bacačica diska Sandra Perković na Europskom atletskom prvenstvu u Berlinu osvojila je zlatnu medalju.
VIŠE

28.srpnja 2018.
VATERPOLO
Hrvatski vaterpolisti osvojili broncu na europskom prvenstvu
Hrvatskoj je to prva europska medalja nakon čak osam godina i četvrta ukupno. Na EP 2010. u Zagrebu Barakude su osvojile zlato, a u Firenci 1999. i Kranju 2003. naši vaterpolisti su osvojili srebro. VIŠE

NOGOMET
Rakitić dobio vinograd na poklon nakon uspjeha Vatrenih u Rusiji
Hrvatsko reprezentativac Ivan Rakitić, bio je jedan od najboljih na netom završenom Svjetskom prvenstvu u Rusiji na kojem su Vatreni osvojili srebrnu medalju. Rakitić je dva put zabijao odlučujuće golove, a uz Modrića bio je predvodnik generacija. VIŠE

Included in this bulletn: Reproduction or copying of images is prohibited.