Vijesti | Audio | Dom i svijet | Turizam | HIC TV | Oglasnik | Knjige | Hrvati izvan domovine | Linkovi | Marketing | O nama

Kapetan hrvatske reprezentacije i vezni nogometaš Real Madrida, Luka Modrić, dobio je nagradu za najboljeg nogometaša svijeta u izboru Međunarodnog instituta za nogometnu povijest i statistiku (IFFHS).
VIŠE

27.studeni 2018.
POBJEDNICI DAVIS CUPA
Zagreb dočekao zlatne tenisače, svečano dočekani na Jelačićevom trgu
Svega nekoliko mjeseci nakon nezaboravnog dočeka 'Vatrenih' nakon srebra na Svjetskom prvenstvu u Rusiji, na središnjem zagrebačkom trgu ponovo je održan svečani doček, ovaj put je priređen hrvatskoj teniskoj reprezentaciji koja je drugi put u povijesti postala pobjednik Davis Cupa. VIŠE

25. studeni 2018.
POSLJEDNJI JE KAKAV SE IGRAO 118 GODINA
Hrvatska u Francuskoj osvojila svoj drugi Davis Cup
Hrvatska je pobjednik Davis Cupa! Dugi put u povijesti naši su tenisači na krovu svijeta zahvaljući pobjedi Marina Čilića 7:6 (3), 6:3, 6:3 koju je ostvario protiv Lucasa Pouillea,.... VIŠE

18.studeni 2018.
LIGA NACIJA
Hrvatska na Wembleyu nije izborila plasman za zavšnicu Lige nacija
Hrvatska nogometna reprezentacija nije izborila plasman na završni turnir Lige nacija nakon što je u posljednjem kolu skupine 4 u Londonu pred 90.000 gledatelja izgubila od Engleske sa 2:1.VIŠE

16.studeni 2018.
LIGA NACIJA
Hrvatska -Španjolska 3:2 u Zagrebu
Hrvatska nogometna reprezentacija na stadionu Maksimir u Zagrebu sinoć je pobijedila Španjolce rezultatom 3:2. Bila je to još jedna noć za pamčenje u kojoj je uživalo 33000 navijača. VIŠE

16.listopada 2018.
NOGOMET
Hrvatska mlada selekcija izborila odlazak na Europsko prvenstvo
Hrvatska mlada selekcija U-21 reprezentacija izborila je odlazak na Europsko prvenstvo koje će se iduće godine održati u Italiji i San Marinu. VIŠE

25. rujna 2018.
GODINA ZA PAMĆENJE
Luka Modrić proglašen najboljim igračom svijeta
Luka Modrić proglašen je za najboljeg igrača svijeta u protekloj sezoni u izboru Međunarodne nogometne federacije (FIFA). VIŠE

17.kolovoza 2018.
DAVIS CUP
Borna Ćorić odveo Hrvatsku u finale Davis Cupa

Treći put u karijeri Borna Ćorić dobio je odlučujući, peti meč i odveo Hrvatsku u finale Davis Cupa, nakon što je s Amerikancem Francesom Tiafoeom vodio četverosatnu bitku ...
VIŠE

15.kolovoza 2018.
VESLANJE

Brča Sinković svjetski prvaci u dvojcu bez kormilara
Braća Martin i Valent Sinković osvojili su naslov svjetskih prvaka u dvojcu bez kormilara na Svjetskom veslačkom prvenstvu u Plovdivu.
VIŠE

DAVIS CUP
Hrvatska u polufinalu pobjedila SAD-e rezultatom 2:0
Hrvatski tenisači na korak su do plasmana u treće finale Davis Cupa, nakon što su prvog dana polufinalnog dvoboja na zadarskom Višnjiku ostvarili dvije uvjerljive pojedinačne pobjede.
VIŠE

09.rujna 2018.
BOKS

Filip Hrgović pred svojom publikom u Zagrebu nokautirao Amira Mansoura

Hrvatski profesionalni boksač Filip Hrgović osvojio je naslov interkontinentalnog prvaka u teškoj kategoriji po verziji WBC zahvaljujući pobjedi nokautom u trećoj rundi protiv Amerikanca Amira Mansoura u zagrebačkoj Areni. VIŠE

07.rujna 2018.
NOGOMET
U prijateljskoj utakmici s Portugalom Hrvatska remizirala, rezultat 1:1
U prvom nastupu nakon Svjetskog prvenstva na kojem je osvojila drugo mjesto, hrvatska nogometna reprezentacija je u Faru u prijateljskom susretu protiv prvaka Europe - Portugala, odigrala 1:1. VIŠE

31.kolovoza 2018.
PO IZBORU UEFE
Luka Modrić je najbolji igrač Europe
Luka Modrić, kapetan hrvatske nogometne reprezentacije i veznjak Real Madrida proglašen je najboljim igračem Europe u izboru Europske nogometne federacije (UEFA)
. VIŠE

19.kolovoza 2018.
HRVATSKA KOŠARKA

Mladi košarkaši osvojili europsko zlato

Mlada hrvatska košarkaška reprezentacija vratila se s Europskog prvenstva u Novom Sadu sa zlatnim medaljama oko vrata. VIŠE

14.kolovoza 2018.
VATRENI NAKON SVJETSKOG PRVENSTVA
Dalić ostaje izbornik HNS-a, Modrić ostaje u Realu a Ćorluka i Manđukić se oprostili od dresa Vatrenih

Dobra igra Dalićevih izabranika na svjetskom prvenstvu u rusiji ostavila je traga, pa su vatreni uoči nove sezone glavne mete klubova.VIŠE

11.kolovoza 2018.
ATLETIKA
Sandra Perković osvojila zlato i naslov prvakinje Europe
Najbolja svjetska bacačica diska Sandra Perković na Europskom atletskom prvenstvu u Berlinu osvojila je zlatnu medalju.
VIŠE

28.srpnja 2018.
VATERPOLO
Hrvatski vaterpolisti osvojili broncu na europskom prvenstvu
Hrvatskoj je to prva europska medalja nakon čak osam godina i četvrta ukupno. Na EP 2010. u Zagrebu Barakude su osvojile zlato, a u Firenci 1999. i Kranju 2003. naši vaterpolisti su osvojili srebro. VIŠE

NOGOMET
Rakitić dobio vinograd na poklon nakon uspjeha Vatrenih u Rusiji
Hrvatsko reprezentativac Ivan Rakitić, bio je jedan od najboljih na netom završenom Svjetskom prvenstvu u Rusiji na kojem su Vatreni osvojili srebrnu medalju. Rakitić je dva put zabijao odlučujuće golove, a uz Modrića bio je predvodnik generacija. VIŠE

Included in this bulletn: Reproduction or copying of images is prohibited.