Vijesti | Audio | Dom i svijet | Turizam | HIC TV | Oglasnik | Knjige | Hrvati izvan domovine | Linkovi | Marketing | O nama

Goran Ivanišević prvi je Hrvat koji je uvršten u Međunarodnu tenisku kuću slavnih. Vijest je objavio u Melbourneu izvršni direktor te institucije Todd Martin.VIŠE

26.siječnja 2020.
DO TRGA U OTVORENOM AUTOBUSU
Zagreb svećano dočekao hrvatsku srebrnu rukometnu reprezentaciju
Nekoliko tisuća navijača po hladnom i maglovitom vremenu danas je na Trgu bana Josipa Jelačića u Zagrebu dočekalo hrvatsku rukometnu reprezentaciju koja je u nedjelju osvojila srebrnu medalju na Europskom prvenstvu u Stockholmu.VIŠE

EUROPSKO PRVENSTVO 2020.
Hrvatski rukometaši osvojili europsko srebro
U finalu europskog rukometnog prvenstva u Stockholmu hrvatska reprezentacija je izgubila od Španjolske sa 20-22 (11-20) upisavši treći poraz u finalima europskih prvenstava. VIŠE

Hrvatski vaterpolisti ostali bez medalje
Hrvatska vaterpolska reprezentacija osvojila je četvrto mjesto na Europskom prvenstvu u Budimpešti. U susretu za broncu izgubila je od Crne Gore 9:10 (3:1, 4:2, 1:4, 1:3). VIŠE

25.siječnja 2020.
POLUFINALE EUROPSKOG PRVENSTVA 2020.
Hrvatska rukometna reprezentacija izborila finale, vaterpolisti
poraženi od Španjolaca

U petak 24.siječnja odigrana su dva vrlo značajna susreta hrvatskih sportaša u okviru europskog prevsntva . Rukometaši i vaterpolisti su se borili za finale. VIŠE

17.siječnja 2020.
EUROPSKO PRVENSTVO
Barakude pobjedom Crne Gore izborili četvrtfinale Europskog prvenstva
Hrvatska vaterpolska reprezentacija izravno se plasirala u četvrtfinale Europskog prvenstva izborivši pobjedu nad Crnom Gorom rezultatom 10 – 11 za Hrvatsku (1-2, 2:4, 2-4, 5-1). VIŠE

EURO 2020 U RUKOMETU
Hrvatska u Beču pobjedila domaćina Austriju 27-23

Hrvatski rukometši u prvom kolu skupine I drugog kruga natjecanja na Europskom prvenstvu u Beču svladala je domaćina Austriju s 27-23 (13-8).VIŠE

11.siječnja 2020.
REZULTAT KARIJERE
Filip Zupčić u Adelbodenu osvojio postolje

Filip Zubčić osvojio je najbolji rezultat dosadašnje karijejere, u veleslalomskoj utrci Svjetskog kupa u švicarskom Adelbodenu , drugo mjesto i postolje. VIŠE

10.siječnja 2020.
Hrvatska uspješno otvoril prvenstvo pobjedom Crne Gore 27-21
Hrvatska rukometna reprezentacija u četvrtak je otvorila EURO 2020 pobjedom u austrijskom Grazu protiv Crne Gore s 27-21 (12-13) u dvoboju 1. kola A skupine.  Brojni navijači došli bodriti hrvatske rukometaše. VIŠE

06.siječnja 2020.
SVJETSKI SLALOM NA SLJEMENU
Pobjednik muške utrke je Clement Noel a ženske Petra Vlhova

Na zagrebačkom Sljemenu završena je utrka Svjetskok kupa u slalomu. Pobjednici cu Slovakinja Petra Vlhova u ženskoj utrki i Francuz Clement Noel u muškoj utrki.